Tančíme pro vás

Zpestřete vaši akci  vystoupením orientální tanečnice nebo skupiny orientálních tanců. Vystupujeme především na společenských, firemních a kulturních akcích, a to v profesionálních kostýmech a v autentických choreografiích.

Aby to byla nezapomenutelná show…

Připravíme koncept show dle Vašich požadavků a tématu Vaší akce. V repertoáru máme přes 20 choreografií, pestré rekvizity i kostýmy. V rámci vystoupení zapojíme diváky do tance krátkým animačním programem nebo výukou tance.
Jeden klasický taneční vstup trvá zrhuba 5min a lze vystoupit několikrát za večer s výměnou kostýmu, rekvizit, hudby apod. Vystoupení různých stylů se dá spojit i do delšího vystoupení dle požadavků klienta. Jsme schopni vytvořit celovečerní program nebo tématické choreografie – kontaktujte nás.
Na vystoupení potřebujeme od Vás zajistit kvalitní hudební aparaturu pro neopakovatelný zážitek. Uzamykatelnou šatnu na převlékání, ideálně se zrcadlem, a čistou a rovnou taneční plochu (pokud se akce koná venku, na neobvyklém povrchu, prosím o informaci předem).

Náš repertoár je široký…

Nechte se pohltit naší nabídkou choreografií! Každá je autentická a s originálními kostýmy. Břišní tance se šavlemi, vějíři či závoji vás přenesou do exotických krajin. Rytmy Samby, Mamba nebo havajských tanců vás zvednou ze židle! Smyslný Virgin Burlesque, tanec se židlemi či tamburínami vás nenechají chladnými.

Originální kostýmy?0%
Autentické choreografie a umělecké provedení?0%

Nabízíme i animační programy…

Díky animačním programům vás vtáhneme do děje. Připravíme je na míru podle akce a požadavků – můžete se těšit na soutěž v břišním tanci, na podlézání provazu za kubánských rytmů aj. Na větší akce uspořádáme workshop ve vybraném tanečním stylu nebo přizveme alchymistu, který návštěvníkům namíchá parfém

Ukázka show

Vystupuji se skupinou Aphrodisia / dance company, podívejte se na naši nabídku!

Aphrodisia

Ceník

Sólové vystoupení

od 3000 Kč

Vystoupení je vhodné na menší akce, kde je i menší prostor pro tanec nebo není pódium.

– 1 tanečnice

– 1-3 vstupy po cca 5min

– 1-3 kostýmy, rekvizity i styly tance

– 1 tanec s hosty

Skupinové vystoupení

od 9000 Kč

Vystoupení je vhodné na větší akce, plesy, firemní akce a velké eventy.

– 3 tanečnice

– 1-3 vstupy po cca 5min

– 1-3 kostýmy, rekvizity i styly tance

– 1 tanec s hosty

Animační programy

od 3000 Kč

Doprovodný program nabízíme k naší show nebo samostatně, máme širokou nabídku aktivit pro všechny věkové kategorie i typy akcí.

– taneční workshopy, soutěže…

– malování hennou, bubeník…

– arabská kuchyně, parfémy…

Pošlete nezávaznou poptávku, každou akci připravuji na přání klientů a každá nabídka je individuální. Ozvu se do 24h.

Pořádáte charitativní akci a hledáte program? Mám prostor i pro tento typ akcí a ráda se zapojím s mým programem.

Poptat

Galerie z vystoupení

Pošlete poptávku