Online kurzy pro všechny

Moje kurzy a semináre jsou vždy nabité informacemi a nezapomínám ani na jedinečnost projevu každé účastnice. Kromě kurzů vyučuji speciální  víkendové semináře, intenzivní taneční bootcampy, soukromé lekce, pravidelné lekce a také trénuji tanečnice a skupiny na soutěže a vystoupení.  Tato práce mě neskutečně naplňuje a vše se snažím vždy připravit dle přání studentek.

Orientální tanec pro začátečnice / každé úterý v 18:25

– 15 lekcí přes Zoom, s možností absolvování ze záznamu lekce

Kurz pro úplné začátečnice, které by se rády naučily základy orientálního tance – v jeho moderní, současné podobě. Těšit se můžete na prvky egyptského stylu, na techniku izolací a koordinace těla v krocích a prvcích. Vyzkoušíte si také tanec se závojem, naučíte se krátkou kombinaci. Začínáme lekci vždy rozcvičkou, učíme se ovládat své tělo a překonávat jeho možnosti, také se bavíme a vytváříme různé taneční kreace – ze začátku je kurz náročný na koordinaci pohybů a vůbec protažení těla tak, jak je v tanci třeba. Nicméně je kurz otevřený všem – bez jakékoliv znalosti tance.

  • Začátek kurzu je 1.3.2022 v 18:25, a koná se online přes Zoom
  • Cena za 15 navazujících lekcí (15x60min) je  2250 Kč
Chci se přihlásit

Jaké benefity orientální tanec nabízí?

Zlepší se vaše celkové držení těla a koordinace. Cvičením i tancem podpoříte flexibilitu a posílíte svaly. Budete se cítit ve svém těle lépe.
Tanec přináší radost a aktivně rozvíjí zdravé sebevědomí a kreativitu. Při různé koordinaci pohybu se bude rozvíjet i vaše mysl a představivost.
Orientální tanec je plný smyslných ženských pohybů, které spolehlivě rozvíjí ženskou energii a podporuje zdravou míru sebelásky.
Na kurzech strávíte príjemný čas v orientální atmosfére, která vám pomůže zbavit se stresu a uvolnit se. V neposlední řadě zde potkáte nové přátele!

Kdo vás kurzem provede?

Sheyla

Orientální tanec mě uchvátil v roce 2004 a od prvního momentu jsem se mu začala věnovat intenzivně a posléze i profesionálně. Díky tanci mohu předávat mé  zkušenosti dalším studentkám a kolegyním lektorkám, pomáhám s přípravou tanečnic na soutěže, tvořím skupinové choreografie, vyučuji  teoretické přednášky a věnuji se výzkumu egyptského folklóru. Díky tanci mohu cestovat po světě za vystoupením či výukou a poznávat tak celý svět. S tancem a za tancem jsem se vydala již do těchto zemí, kde jsem měla možnost vystupovat a učit: Polsko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Maďarsko, Itálie, Indie, Jižní Korea, Jihoafrická republika…

Mé projekty, kterým se věnuji

Orient Express Live! podcast o orientálním tanci (Spotify)

Funoon Shaabeya - dokumentární film o Egyptské hudbě a tanci

Aphrodisia Dance Company - profesionální taneční skupiny

Tales of Sahara - mezinárodní taneční festival

Kurzy, semináře a přednášky v ČR a zahraničí

Více o mně

Co vše se v kurzu naučíte?

zdravý (taneční) postoj a držení těla

základní prvky orientálního tance

kombinace prvků na místě i v prostoru

koordinaci různých pohybů

jednu krátkou choreografii

naučíte se vnímat své tělo díky vědomému pohybu

Váháte, zda s tancem začít? Podívejte se na často kladené otázky, které vám snad pomohou v rozhodování!

Přečíst odpovědi

PŘIHLÁŠKA

 

Podmínky konání kurzů

Podmínky

  • kurz je možné závazně rezervovat po zaplacení celého kurzovného před zahájením kurzu, nejpozději v den kurzu
  • v případě, že kurz nemůžete dále navštěvovat z jakýchkoliv jiných osobních důvodů, je možné sehnat za sebe náhradnici, nikoliv však vrátit kurzovné (po dohodě s lektorkou lze kurzovné převést na další semestr)
  • lekce jsou natáčeny a můžete kurz absolvovat ze záznamu
  • záznam bude k dispozici po celou dobu kurzu + 1 měsíc po skončení, abyste mohli cokoliv dohnat či zopakovat

Co s sebou na kurz?

  • pohodlné oblečení, není třeba mít nic speciálního
  • dobrou náladu 🙂

Zvládnu to?

Určitě! V případě, že bude lekce náročnější, než jste očekávali, budete trénovat odlehčenou verzi. Pokud je pro lekci potřeba mít konkrétní znalosti, je to vždy popsané v popisu kurzu.

Fotky z kurzů a seminářů

Přihlas se